اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۲/۲۷

سهامداران شرکت‌های کمباین‌سازی ایران، صنایع پتروشیمی کرمانشاه و فرآروده‌های نسوز پارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، بیمه میهن و شیر پگاه آذربایجان شرقی در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛  شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۳۲هزار و ۱۳۷واحدی در ارتفاع ۹۸۵هزار و ۵۲۴واحد به کار خود پایان داد و تعداد ۴میلیارد و ۲۱۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۴هزار و ۹۷۶میلیارد تومان در ۶۶۳ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کمباین‌سازی ایران، صنایع پتروشیمی کرمانشاه و فرآروده‌های نسوز پارس امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سیمان شمال، سرمایه‌گذاری نیرو و ایران ارقام نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۷۹۹میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۴۴۹میلیارد تومان در ۳۱۰هزار نوبت، شاخص فرابورس(آیفکس) ۱۹۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۱ هزار و ۱۰۲واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز دارندگان انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه سهامداران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، بیمه میهن و شیر پگاه آذربایجان شرقی افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز، تولید برق ماهتاب کهنوج و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

https://ipna.news/149953کپی شد!
منبع