اولین استخدام سال 99 صنعت نفت کلید خورد؛

جزئیات استخدام جدید نیروی قرارداد مدت معین در عسلویه و کنگان/ ثبت‌نام آزمون استخدامی از امروز آغاز می‌شود

همزمان با توقف برگزاری دو آزمون استخدامی در پالایشگاه نفت تبریز و پتروشیمی پتروکیمیای ابن سینای بندرماهشهر، ثبت نام در اولین آزمون استخدامی سال جدید صنعت نفت از امروز توسط یکی از طرح‌های جدید متانول ایران در عسلویه و کنگان آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛طرح پتروشیمی «دی پلیمر آرین» از فردا بیست و سوم فروردین ماه تا سیزدهم اردیبهشت ماه ثبت نام آزمون استخدامی در مقاطع دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های برق، ابزاردقیق، شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی ایمنی، مکانیک، صنایع، متالوژی، خوردگی، مدیریت، حسابداری و … را آغاز می کند.

قرار است این طرح تولید یک میلیون و ۶۵۰ هزار تنی تولید متانول از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، روانشناسی و معاینات پزشکی در قالب قرارداد مدت معین و مطابق قوانین کار اقدام به جذب نیرو بکند ضمن آنکه قبول شدگان در این طرح پتروشیمی باید در عسلویه و کنگان ساکن شوند و این طرح پتروشیمی استخدام در قالب اقماری نخواهد داشت.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://www.enenews.ir/news_agency/18076/ مراجعه کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام من سابقه درپتروشیمی مارون ماهشهر۸سال نمونه گیروتکنسین پلیمری وبهره برداری دارم خواهشا میخوام استخدام بشم درپتروشیمی که اگهی داده کدملی من1899486496

  • نیرویه کار

  • علاقه به کار فنی وبرق صنایع پتروشیمی