دیدار صمیمانه نوروزی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند با کارکنان

حسن نشان زاده مقدم مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند؛ در سالی که مزین به “جهش تولید” است با ادامه ی برنامه‌های رفع تنگناها و موانع تولید، شاهد تداوم افزایش تولید پتروشیمی اروند در سال جدید خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛مدیرعامل پتروشیمی اروند در اولین ساعات پس از تحویل سال نو به همراه تعدادی از مسئولین شرکت با حضور در جمع کارکنان نوبتکار، بابت موفقیت های یک سال تلاش کارکنان از آن ها قدردانی نموده و ارزش کار آنان را همانند عزیزانی که در صف اول مبارزه با بیماری کورنا هستند دانست
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اروند، نشان زاده مقدم ضمن اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی و همراهان آنان و همچنین شهدای سلامت در سال ۹۸، یاد و خاطر آنان را گرامی داشت.

ایشان با تبریک سال نو عنوان کرد : پتروشیمی اروند در سال گذشته باوجود اعمال تحریم ها توانست دستاوردهای بسیاری را کسب کند و درآمدزایی مطلوبی را برای صنعت پتروشیمی و کشور داشته باشد.

نشان زاده مقدم در پایان ضمن آرزوی موفقیت و تندرستی برای کارکنان و خانواده های آنان، اظهار امیدواری کرد مطابق برنامه ریزی و ماموریت تدوین شده در شرکت پتروشیمی اروند، ورود به بازار سرمایه و بورس محقق گردد.

https://ipna.news/148941کپی شد!