واحد کنترل تولید پتروشیمی شهید تندگویان درخشید

واحد کنترل تولید پتروشیمی شهید تندگویان برای سومین سال متوالی موفق به کسب عنوان واحد برتر شرکتهای پتروشیمی کشور گردید.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛در یازدهمین اجلاس روسای کنترل تولید مجتمع های پتروشیمی کشور که به میزبانی پتروشیمی مرجان و در محل شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزارشد ، ازواحد کنترل تولید شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به عنوان واحد برتر شرکتهای پتروشیمی کشور در سال۱۳۹۸ با اهداء لوح ، تجلیل بعمل آمد.

برای ارزیابی شرکتهای پتروشیمی در این برنامه ، شاخص های متعدد ومختلفی مدنظر قرار گرفته شد که از جمله آنها می توان تحقق اهداف صنعت پتروشیمی ، تکمیل و به روز رسانی اطلاعات در سامانه جامع شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مسئولیت پذیری و همکاری مطلوب با شرکت ملی صنایع پتروشیمی را نام برد.

سامانه جامع شرکت ملی صنایع پتروشیمی که امسال به عنوان سامانه ملی معرفی شده است از بخشهای تولید ، فروش ، مصرف خوراک و… تشکیل شده است که مورد استفاده وزارت خانه ها وسازمان های مختلف از جمله وزارت صمت ، وزارت نفت ، شورای رقابت و سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار می گیرد.

قابل ذکر است پتروشیمی شهید تندگویان تولید کننده محصولات استراتژیک پلی اتیلن ترفتالات (PET) و اسید ترفتالیک خالص (PTA) می باشد که نقش ویژه ای را در تامین نیاز بازار داخل وخودکفایی کشور به ویژه در زمینه نساجی ایفا می نماید.

https://ipna.news/147971کپی شد!