مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست:

پتروشیمی خوزستان رکورد تحویل سفارش به مشتریان را شکست/استقبال صنعت خودروسازی و کلید و پریز از محصول پلی‌کربنات مقاوم به UV خوزستان

خورنا|باقر گل فر:مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان، با اشاره متفاوت برگزار شدن نمایشگاه سیزدهم ایران پلاست و حضور فعال شرکت‌های هلدینگ خلیج فارس در این نمایشگاه، گفت: در حال حاضر زمان تحویل سفارش به مشتریان در پتروشیمی خوزستان به دو روز رسیده است؛ یعنی ثبت سفارش در بورس کالا تا رسیدن محصول به مشتری، دو روز زمان می‌برد که این در صنعت کشور رکورد محسوب می‌شود.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، رضا صالح‌احمدی مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در حاشیه برگزاری سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست اظهار داشت: نمایشگاه ایران پلاست مهمترین نمایشگاه صنعت پلاستیک در ایران و خاورمیانه است و فرصت مغتنمی است تا شرکت‌های تولیدکننده بتوانند محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کنند.

وی ادامه اداد: امسال با توجه به تاکیداتی که از سوی وزارت نفت و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس وجود داشت، تیم کاملی از مجتمع های تولیدی اعم از مدیران عامل، مدیران بازرگانی، کارشناسان و سایر عوامل، در این نمایشگاه حضور داشتند و به سوالات مشتریان خود پاسخ می‌دادند که یکی از نقاط عطف سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست و به ویژه غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بود و می‌توانم بگویم از این منظر و مذاکرات متعدد و پاسخگویی به مشتریان نمایشگاه سیزدهم متفاوت از دوره های پیشین بود.

صالح احمدی افزود: این نمایشگاه‌ها فرصت بسیار خوبی است که در زمان بسیار کوتاه بتوانیم مشتریان زیادی را جذب محصولات شرکت های مختلف کرده و به سوالات آنها پاسخ داد و دغدغه‌های آنها را شنید و ما در پتروشیمی خوزستان از این فرصت استفاده حداکثری کردیم‌.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی خوزستان اضافه کرد: پتروشیمی خوزستان تنها تولید کننده پلی کربنات و اپوکسی‌زین در کشور است که از مشتریان خود دعوت کرد تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند تا بتوانیم به نیازهای مشتری پاسخ دهیم که به اعتقاد من گام مثبتی در راستای مشتری مداری است.

وی با اشاره به اینکه این پتروشیمی فروش کالای خود را از طریق بورس کالا انجام می‌دهد خاطرنشان کرد: سال گذشته پلی کربنات مقاوم به UV را توسعه دادیم و از اواخر سال ۹۷ بود که فروش صنعتی آن انجام و از اوایل امسال وارد بورس کالا شد و استقبال خوبی از این محصول صورت گرفت؛ به طوری که صنعت کلید و پریز که تا پیش از این مواد اولیه خود را از آلمان و کره وارد می‌کرد در حال حاضر از پلی کربنات پتروشیمی خوزستان استفاده می کند.

صالح احمدی به صنعت خودروسازی نیز اشاره و بیان کرد: صنعت خودروسازی نیز چراغ های ماشین های خود را از آلمان و کره وارد می‌کرد که در چند ماه گذشته ملاقات هایی داشتیم و از آنها خواستیم تا از پتروشیمی خوزستان و محصولاتی که داریم بازدید کنند که پس‌از این بازدیدها در این صنعت نیز مصرف محصولات ما رو به افزایش است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان با تاکید بر مزایای این پتروشیمی گفت: یکی از مزایای پتروشیمی خوزستان، در دسترس بودن کالا است و نیازی نیست که در این شرایط اقتصادی از کشور ارز خارج شود و بیش از ۳ ماه وصول کالا، به طول بیانجامد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر زمان تحویل سفارش به مشتریان در پتروشیمی خوزستان به دو روز رسیده است؛ یعنی ثبت سفارش در بورس کالا تا رسیدن محصول به مشتری، دو روز زمان می‌برد که این در صنعت کشور رکورد محسوب می‌شود.

صالح احمدی به دیگر مزایای این شرکت اشاره کرد و افزود: ما می توانیم برای مشتریان خود برای پرداخت مبلغ، شرایط اعتباری فراهم کنیم؛ همچنین اگر محصولات پتروشیمی خوزستان، در طول کار از لحاظ فنی مشکلی داشته باشد، تیم فنی پتروشیمی ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت بعد از گزارش در محل شرکت درخواست‌کننده حاضر و به مشکلات آنان رسیدگی می‌کند.

https://ipna.news/144501کپی شد!