توانایی تامین پلی کربنات و رزین اپوکسی کشور توسط پتروشیمی خوزستان

خورنا|باقر گل فر:پتروشیمی خوزستان طرفیت تولید سالانه ۲۵ هزار تن پلی کربنات و ۱۰ هزار تن رزین اپوکسی را دارد، و این حجم تولید با میزان مصرف کشور متناسب است.

رضا صالح احمدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اظهار کرد: نمایشگاه ها فرصت مغتنمی برای افزایش همکاری ها میان مصرف کنندگان و تأمین کنندگان کالاست و روش موثری برای شناسایی مشتریان است.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه ایران پلاست بزرگترین نمایشگاه صنعت پلیمری در کشور محسوب می شود، افزود: امسال با توجه به شرایط بین المللی کشور این نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گفته مدیرعامل پتروشیمی خوزستان، اهمیت این نمایشگاه در این است که در مدت زمان کوتاهی می توان بازاریابی خوبی برای محصولات داشت.

صالح احمدی با اشاره به تاکید شرکت ملی صنایع پتروشیمی و هلدینگ خلیج فارس برای حضور تمام مجتمع های تولیدی در این نمایشگاه ادامه داد: مدیران مجتمع های تولیدی به همراه تیم فنی و بازرگانی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی با بیان اینکه پتروشیمی خوزستان طرفیت تولید سالانه ۲۵ هزار تن پلی کربنات و ۱۰ هزار تن رزین اپوکسی را دارد، ادامه داد: این حجم تولید با میزان مصرف کشور متناسب است و سیاست اصلی این شرکت تأمین نیاز بازار داخلی است.

مدیرعامل پتروشیمی خوزستان با اشاره به شرایط سخت تحریم گفت: تمام تلاش این شرکت این است که تأمین نیاز کشور به صورت پیوسته انجام شود و گواه این هم می توانید در بورس کالا مشاهده کنید.

به گفته وی، پتروشیمی خوزستان در شرایط بین المللی کنونی کشور عرضه محصولات خود به بورس کالا را قطع نکرده است و این اطمینان خاطر را به مشتریان خود می دهد که این شرکت توان تأمین مازاد برآنچه که مشتریان می خواهند دارد.

صالح احمدی خواستار همکاری بیشتر وزارت صنعت با این شرکت شد و تصریح کرد: پتروشیمی خوزستان توانایی تامین پلی کربنات و رزین اپوکسی کشور را دارد و نیازی به واردات آن نیست.

 

https://ipna.news/144411کپی شد!