بازدید مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از طرح پتروناد آسیا/شرکت پتروناد آسیا تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد

خورنا|باقر گل فر:بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مدیرعامل این سازمان روز گذشته (چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸) در راس تیمی تخصصی از پروژه پتروناد آسیا بازدید کرد.

در این دیدار، ضمن ارایه گزارش آخرین وضعیت پیشرفت پروژه توسط مدیران و مسولان شرکت پتروناد، چالشها و راهکارهای پیشروی کار مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

این پروژه به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران، با تکیه بر تجربه ی شرکت مادر در تولید صنایع پایین دست اتیلن اکساید، قصد دارد شش پروژه شیمیایی و خالص سازی را در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار در سایت دو منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی احداث نماید.

هدف شرکت صنایع شیمیایی پتروناد آسیا، تامین و تولید محصولات متنوع بر اساس استانداردهای روز دنیا است و این مواد در صنایع شوینده آرایشی و بهداشتی رنگ و رزین و نفت کاربرد دارند.

در صورتی که این شش پروژه به مرحله بهره‌برداری برسند سالانه ۱۴۵ هزار تن انواع محصولات از این شرکت قابل فروش خواهد بود.

با توجه به برنامه زمان بندی که مدیران این پروژه ارائه کرده اند در صورتی که در روند فعالیت های پروژه تاخیر ایجاد نشود در سال ۱۴۰۰ شاهد به بهره برداری رسیدن طرح خواهیم بود.

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ضمن نظارت بر پروژه های مستقر در این منطقه، همواره حمایت‌های قانونی خود را از تولید کنندگان صنایع شیمیایی و وابسته داشته است.

https://ipna.news/144251کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *