حمایت پلیس راهور خوزستان از اجرای طرح کنترل ترافیک سرعت در‌ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

خورنا|باقر گل فر:بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سیدامید شهیدی نیا، مدیرعامل این سازمان، خواستار تسریع اخذ مجوز پلیس راهنمایی و رانندگی، برای اجرای طرح کنترل تردد و سرعت خودروهای منطقه شد.

سرهنگ جمشیدی فرمانده پلیس راهور استان خوزستان، فرمانده پلیس راهور شهرستان و تنی چند از فرماندهان پلیس راه، امروز با مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی دیدار کردند.

مدیر بهره برداری سازمان منطقه ویژه، با اعلام این خبر، گفت: صبح امروز نیز در جلسه‌ای توجیهی در دفتر کنترل ترافیک منطقه، با فرمانده راهور استان، ایشان از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده در راستای مکانیزه نمودن مدیریت ترددها در منطقه ویژه قرار گرفتند.

عبدالرضا زرگر افزود: مقرر است بزودی طرح محدودیت های کنترل سرعت و تردد در منطقه ویژه با استفاده از سیستم های نوین ثبت پلاک و سرعت خودرو جهت مدیریت و کنترل تردد وسایط نقلیه بکار گرفته شود که در این خصوص کلیه زیرساختهای اجرایی طرح مذکور توسط این سازمان فراهم شده است.

وی، خاطر نشان کرد: طی مذاکرات امروز و معرفی طرح مذکور، فرمانده پلیس راهور استان ضمن حمایت از این طرح و تاکید بر منافع مختلف آن برای منطقه، آمادگی راهور ناجا را برای همکاری در تکمیل طرح اعلام کرد.

در خلال جلسات و بازدید امروز، فرماندهان پلیس راهور استان و شهرستان، نقطه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای انتظامی خود را در این خصوص تشریح کردند.

https://ipna.news/142789کپی شد!