روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر در جشنواره انتخاب روابط عمومی برتر استان رتبه کسب کرد

روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر با شرکت در جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر استان خوزستان به داوری هیئت داوران انجمن روابط عمومی ایران حائز رتبه برتر شد.

صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر استان خوزستان (سلام) با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مدیران استانی و کشوری، در محل مرکز همایش های بین المللی اهواز به داوری هیئت داوران انجمن روابط عمومی ایران از روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر در بخش برنامه ریزی تقدیر شد.

این ارزیابی بین روابط عمومی های بنادر، شرکت های حوزه نفت و پتروشیمی، فرمانداری ها و بخشداری ها، ادارات کل، شهرداری ها و سایر سازمان های استانی در هشت محور انجام شد که پیش از این هر یک از روابط عمومی ها با تدوین گزارش عملکرد یک ساله خود در سال ۹۷، مستندات مورد نیاز را به دبیرخانه این جشنواره ارائه داده بودند.

گفتنی است، آموزش، پژوهش و افکارسنجی، انتشارات، برنامه ریزی، تبلیغات محیطی، ارتباطات الکترونیک، ارتباطات رسانه ای، فعالیت های فرهنگی و هنری و همچنین انتخاب کارشناسان برتر و انتخاب مدیران ارتباط گستر جزو محورها و بخش ویژه این جشنواره هستند.

شریعتی استاندارخوزستان،  حاجی زاده معاون توسعه منابع انسانی استاندار خوزستان، یحیایی دبیر انجمن روابط عمومی ایران، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان در سخنرانی خود به ذکر نکاتی در حوزه روابط عمومی و ارتباطات پرداختند و اهمیت جایگاه استراتژیک روابط عمومی ها در انجام امور مهم جامعه به خصوص در شرایط بحران را یادآور شدند.

https://ipna.news/141735کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *