دو جابجایی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی صورت گرفت

براساس برنامه ای که سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برای اصلاح ساختار ICT و یکپارچه سازی واحدهای مرتبط دارد، دو جابجایی در این سازمان انجام شد.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در جلسه هم اندیشی مسئولین این سازمان، صبح امروز (شنبه یکم تیرماه ۱۳۹۸)، اکبرافشار نیا، با حفظ سمت به عنوان سرپرست واحد فناوری اطلاعات و محمدرضا شاپوری ارانی به عنوان مدیر تعالی سازمانی و رئیس واحد تضمین کیفیت منصوب شدند و از خدمات خانم عمرانی در دوران تصدی واحد تضمین کیفیت قدردانی شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در این جلسه گفت: ما بدنبال این هستیم که با رعایت مبانی درست و اصولی، با هدف افزایش کارایی و اثر بخشی، برخی جابجایی ها را در ساختار سازمانی ایجاد کنیم. در همین راستا با توجه به نزدیکی واحدهای مخابرات و فناوری اطلاعات، بدنبال ادغام این دو واحد و ایجاد واحد ICT هستیم و توسعه این حوزه، یکی از استراتژی های اصلی سازمان ما در نقشه استراتژی هاست.

وی خاطر نشان کرد: تغییرات سازمانی و گردش نیروها در سازمان یک امر طبیعی است و در گذشته وجود داشته و در آینده هم ادامه خواهد داشت. اعتقاد داریم همکارانی که آمادگی پذیرش مسئولیتهای بالاتر را در سازمان دارند میبایست به اقتضای نیاز، در مسئولیتهای مختلف گردش کنند.

شهیدی نیا با تاکید مجدد فضای باز کاری برای نیروهای کارآمد، گفت: برای رسیدن به اهداف با قدرت پیش میرویم و موانع را از پیش پا برمیداریم و در این مسیر آنچه که همواره به عنوان یک اصل رعایت میکنیم، اصل شایسته سالاری است.

 

 

 

https://ipna.news/140770کپی شد!