ماجرای درگیری لفظی گلمرادی و غلامی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت عملیات

روز دوشنبه ۲۰ خردادماه مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی برگزار شد. این مراسم به یمن حضور علی گلمرادی نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس، دچار حواشی فراوانی شد.

یکی از نزدیکان این نماینده مجلس که در مراسم تودیع و معارفه همراه وی بود، خبر از درگیری لفظی میان عبدالرضا غلامی مدیرعامل سابق شرکت عملیات غیرصنعتی و علی گلمرادی داد.

به گفته این شاهد عینی، عبدالرضا غلامی مدیرعامل سابق شرکت عملیات در پاسخ به حاشیه سازی گلمرادی و تلاش وی به منظور جلوگیری از برگزاری مراسم، گفته است: “تغییر مدیرعامل این شرکت یک تصمیم درون سازمانی و مدیریتی و لازم الاجراست و تحت هر شرایطی باید اجرایی شود. بنده تمام قد از دستور مدیرعامل هولدینگ و انتصاب آقای آتش زمزم حمایت میکنم و نخواهم گذاشت این مراسم نیمه تمام به پایان برسد. همانگونه که شما به عنوان یک غیربومی برای خدمت به این منطقه آمده اید، آقای آتش زمزم هم انشالله منشا برکات خیری برای منطفه خواهند بود “.

این شاهد عینی گفت در پایان این مراسم آقای گلمرادی به آقای غلامی گفت که من در حمایت از شما صحبت کردم که آقای غلامی در پاسخ گفته: “من به حمایت شما نیازی ندارم”

گفتنی است این مراسم سرانجام با کمی تاخیر برگزار شد و حاشیه سازی های این نماینده مجلس راه به جایی نبرد. عبدالرضا غلامی حدود ۵ سال مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی بود و جای خود را به محسن آتش زمزم داد.

https://ipna.news/140112کپی شد!