بازدید مشاور وزیر و مدیرکل HSE وزارت نفت از مجتمع پتروشیمی بندرامام

خورنا|باقر گل فر:مشاور وزیر نفت و مدیرکل HSE وزارت نفت به همراه جمعی از مدیران ارشد HSE وزارت نفت و سازمان پدافند غیر عامل کشور از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید بعمل آوردند.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام صبح روز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه سال ۱۳۹۸ دکتر مرتضوی مشاور وزیر ، مدیر کل HSE و پدافند غیر عامل وزارت نفت ، رئیس HSE شرکت ملی نفت ، رئیس HSE شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ، رئیس HSE شرکت ملی گاز ، معاونت سازمان پدافند غیرعامل کشور و جمعی از مدیران ارشد HSE وزارت نفت و  سازمان پدافند غیرعامل کشور از واحد های عملیاتی و تولیدی مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید نمودند و از نزدیک در جریان فرآیندهای تولیدی و ایمنی شرکت قرار گرفتند.

همچنین گفتنی است در ادامه  این بازدید مدیران ارشد HSE وزارت نفت از خودروهای تازه تهیه شده آتش نشانی شرکت پتروشیمی بندرامام که به مجهز به بروزترین تجهیزات و امکانات در سطح استاندارد های جهانی است ، بازدید کردند و توسط کارشناسان HSE پتروشیمی بندرامام تمامی قابلیت های خودروها برای حاضرین به نمایش درآمد.

در ادامه جلسه ای با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام  ، مدیران HSE و نیز دیگر مدیران ارشد شرکت پتروشیمی بندرامام  با مدیران ارشد HSE  وزارت نفت و سازمان پدافند غیرعامل کشور  در سالن اجلاس پتروشیمی بندرامام برگزار گردید و در مورد مباحثی همچون بهداشت ، آتش نشانی ، ایمنی ، سلامت و محیط زیست بحث و بررسی صورت گرفت.

طی این جلسه  حمیدرضا رستمی  مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم به مهمانان ، گزارشی از عملکرد شرکت پتروشیمی بندرامام در بخش های بهداشت، ایمنی ، محیط زیست و نیز دیگر حوزه های شرکت ایراد نمود و همچنین وضعیت فعلی مجتمع را برای حاضرین در جلسه شرح داد.

حمیدرضا رستمی در پایان گزارش کاملی از پروژه تصفیه خانه مرکزی شرکت پتروشیمی بندرامام که به منظور حمایت و حفاظت از محیط زیست صورت گرفته ، ارائه نمود و در همین راستا هماهنگی و توافقات لازم در جهت ارتقاء سطح کیفی پروژه با مدیریت ارشد HSE وزارت نفت صورت گرفت.

https://ipna.news/140103کپی شد!