علت مخالفت گلمرادی با مدیرعامل جدید شرکت عملیات، عدم انتصاب گزینه مورد نظرش است

ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در بندرماهشهر برگزار شد. عبدالرضا غلامی از مدیرعاملی شرکت عملیات غیرصنعتی خداحافظی کرد و محسن آتش زمزم با حکم مدیرعامل هولدینگ خلیج فارس به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب شد.

اما علی گلمرادی نماینده پر حاشیه مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی مراسم تودیع و معارفه امروز را به حاشیه راند و با طرح مباحثی که با عملکرد وی در سالهای اخیر مغایر بود، این جلسه را به تنش کشاند.

گلمرادی سعی کرد مانع برگزاری مراسم تودیع و معارفه شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی ماهشهر شود اما به هر طریقی بود این نشست برگزار شده و این نماینده مجلس که گویی برای اولین بار با انتصاب یک مدیر غیربومی روبرو شده، نتوانست مانع برگزاری این مراسم شود. هرچند وی همچنان در حال خط و نشان کشیدن برای مدیریت شرکت هولدینگ خلیج فارس و مدیرعامل جدید شرکت عملیات غیرصنعتی است، اما بعید به نظر میرسد که راه به جایی ببرد.

در این میان شهروندان با مطالعه خبرهای مربوط به ایجاد تنش در این مراسم و «اظهارات بومی گرایانه» علی گلمرادی، انگشت حیرت بر دهان گرفته و این اظهارات را شوی تبلیغاتی خواندند و علت آن را نزدیکی به انتخابات و عدم موافقت با گزینه پیشنهادی وی برای این مسئولیت دانستند.

بر هیچکس پوشیده نیست که در دوره نمایندگی علی گلمرادی در مجلس شورای اسلامی، مسئولان غیربومی بسیاری در حوزه انتخابیه وی منصوب شدند. نمونه بارز آن محسن بیرانوند فرماندار غیربومی و غیرخوزستانی و لرستانی بندرماهشهر است که با تایید و حمایت این نماینده بر مسند فرمانداری نشسته است. همچنین برخی معاونین فرماندار و روستای ادارات در بندرماهشهر نیز غیربومی هستند. اما گلمرادی تا کنون کوچکترین واکنش منفی نسبت به انها نداشته و حتی از آنها حمایت کرده است.

همچنین در ۳ سال اخیر که وی به عنوان نماینده مردم در مجلس حضور دارد، چندین مدیرعامل و معاون مدیرعامل و هیات مدیره در شرکت های مهم پتروشیمیایی بندرماهشهر منصوب شده اند که عمدتا غیربومی و بعضا غیرخوزستانی بوده اند اما باز هم صدای اعتراضی از گلمرادی بلند نشد.

همچنین گلمرادی که امروز در حاشیه این مراسم گفته «انتصاب مدیر غیربومی ظلم به مردم بندرماهشهر است»، خود یک غیربومی غیر خوزستانی است و تا کنون در مدت مدیریت وی همانطور که اشاره شد، مدیران غیربومی زیادی منصوب شدند.

پس چرا انتصاب در شرکت عملیات برای گلمرادی آنچنان مهم شده که تصمیم گیری در مورد آن را موکول به جلسات کمیسیون انرژی مجلس کرده است؟ با قرار دادن پازل این ماجرا، تنها علتی که به ذهن هر مخاطبی متبادر میشود این است که علی گلمرادی بیش از ۲ سال بود که به دنبال تغییر مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و انتصاب گزینه مورد حمایت خود بود که موفق به این انتصاب نشد و حالا فضا را برای انتقام گیری از شرکت هولدینگ خلیج فارس مناسب دیده است!

https://ipna.news/140033کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *