تداوم امدادرسانی های اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به مناطق سیل زده خوزستان

خورنا|باقر گل فر:اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در ادامه ارسال کمک های پشتیبانی و تدارکاتی خود به مناطق سیل زده استان، ضمن ارسال ۲۰۰۰ بسته انواع اقلام بهداشتی، ۵ فروند شناور سبک به این مناطق گسیل کرد.

بنابه گزارش سرویس نفت و پتروشیمی به نقل از  روابط عمومی، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به تداوم کمک های این اداره کل به مناطق متأثر از سیلاب به منظور ارائه خدمات و  امداد رسانی به هموطنان سیل زده، اظهار داشت: به منظور مقابله با سیلاب ضمن تشکیل تیم جستجو نجات مرکب از نیروها و کارشناسان ورزیده دریایی و اعزام آن به نقاط سیل زده،  عملیات امدادرسانی خود را  برای حفاظت از جان هموطنان  آغاز کردند.

عادل دریس همچنین تهیه و تأمین ۲۰۰۰ بسته انواع اقلام بهداشتی مورد نیاز سیل زدگان و توزیع آن بین آنان را از جمله دیگر اقدامات این اداره کل برای تأمین احتیاجات و کاستن از درد و رنج هایشان عنوان کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، تهیه و تأمین ۵ فروند شناور سبک و گسیل آن به  نقاط غرب کارون به منظور امداد رسانی و بهره گیری از آن برای جابجایی و انتقال سیل زدگان  را از جمله تمهیدات این اداره کل در این راستا برشمرد.

یادآور می شود اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به عنوان عضو فعال ستاد مدیریت بحران استان خوزستان از نخستین لحظات بروز سیلاب دوشادوش دیگر دستگاه های اجرایی استان و نیروهای داوطلب تمام امکانات و تجهیزات خود را برای مقابله با سیلاب و امداد رسانی به سیل زدگان به کار بسته است.

https://ipna.news/137156کپی شد!