اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۱۲/۲۵

امروز سهامداران شرکت‌های داورسازی روزدارو، سرمایه‌گذاری توکا فولاد و لبنیات پاک در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پتروشیمی مارون، پتروشیمی تندگویان و تولیدات پتروشیمی قائد بصیر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۹هزار و ۶۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۵۴هزار و ۲۵۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۸۸۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۴۵۷میلیارد تومان در بیش از ۷۱۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های داورسازی روزدارو، سرمایه‌گذاری توکا فولاد و لبنیات پاک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کاشی پارس، آهنگری تراکتورسازی ایران و سیمان غرب بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۵۸۸میلیون ورقه به‌ارزش ۴۴هزار و ۷۴۰میلیارد تومان در ۴۴۶هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۹۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۷۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی مارون، پتروشیمی تندگویان و تولیدات پتروشیمی قائد بصیر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه تجارت نو، تولید برق ماهتاب کهنوج و برق و انرژی پیوند گستر پارس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.