اضافه شدن دو نماد جدید به فهرست عرضه ‌اولیه

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در خصوص ورود شرکت‌ها به بورس، یک شرکت پتروشیمی و یک شرکت دارویی، آرایشی، بهداشتی خواهان عرضه اولیه در بورس شدند. مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس از عرضه سهام پتروشیمی اروند بعنوان بزرگترین تولید کننده پی‌وی‌سی جهان در بورس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)،بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در خصوص ورود شرکت‌ها به بورس، یک شرکت پتروشیمی و یک شرکت دارویی، آرایشی، بهداشتی خواهان عرضه اولیه در بورس شدند.

مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس از عرضه سهام پتروشیمی اروند بعنوان بزرگترین تولید کننده پی‌وی‌سی جهان در بورس خبر داد.

جعفر ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس در خصوص آخرین وضعیت عرضه سهام شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ در بازار سرمایه با اعلام خبر ورود پتروشیمی اروند به بورس گفت: پیش از این هلدینگ خلیج فارس ۴ مجتمع زیرمجموعه خود نظیر پتروشیمی پارس، تندگویان، بوعلی و آریا ساسول را در بورس عرضه کرده و اکنون آمادگی دارد سهام پتروشیمی اروند که یکی از شرکت‌های فعال و موثردر صنعت پتروشیمی کشور است در بورس عرضه شود.

تبلیغ
بهترین سهم های بازار بورس امروز چی بود؟

بهترین سهم های بازار بورس امروز چی بود؟

مشاهده

همچنین شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک با نماد «کیمیاتک» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد. گروه صنعتی گلرنگ، پاکشو و مدیریت کوروش سهامداران عمده این شرکت هستند. شرکت آریان کیمیا تک تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی برند «مای» در کشور است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.