تقدیر از کادر درمان شهرستان بندرماهشهر/آتش زمزم:حمایت شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی از کادر درمانی و مجموعه بهداشت و درمان ادامه خواهد داشت

در این آیین که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی و مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی و جمعی از مدیران و کادر درمانی بیمارستان حاجیه نرگس معرفی و اورژانس راه زینب بندرامام(ره) تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ صبح روز سه شنبه ۲۳ دیماه مدیران عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و شرکت عملیات غیرصنعتی با حضور در بیمارستان حاجیه نرگس معرفی از زحمات کادر درمانی تقدیر کردند.

در ابتدای این آیین که با حضور جمعی از مدیران و کادر درمانی بیمارستان حاجیه نرگس معرفی و اورژانس راه زینب بندرامام(ره) برگزار می شد، شنبدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر به تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته در بازه زمانی یکساله جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا پرداخت و از حمایت و پشتیبانی های مجموعه صنعت پتروشیمی و شورای راهبردی در این خصوص تقدیر کرد.

شهیدی نیا مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز ضمن تقدیر از زحمات و تلاش بی وقفه کادر درمان شهرستان بندرماهشهر اظهار کرد: شهرستان بندرماهشهر به دلیل موقعیت ویژه ای که دارد روزانه محل رفت وآمد افراد مختلفی است که ممکن است هریک از این افراد ناقل بیماری باشند و همین موضوع باعث سنگین تر شدن حجم کاری برای کادر درمانی می شود.

وی پشتیبانی از مجموعه های مرتبط با سلامت شهروندان را از مسئولیت های مهم شرکت های پتروشیمی دانست و تاکید کرد که تا ریشه کن شدن این بیماری در کنار عزیزان کادر درمان خواهیم بود.

همچنین آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی نیز با اشاره به کمک ۸۰ میلیاردی شرکت های پتروشیمی در زمینه مبارزه با ویروس کرونا، همراهی اعضای شورای راهبردی در این زمینه را شایسته تقدیر دانست و گفت: از آغاز ورود ویروس کرونا به کشور، هم دلی خوبی میان مدیران عامل شرکت های پتروشیمی برای کمک به کادر درمانی جهت مقابله با ویروس کرونا وجود داشت و تمام طرح ها و پیشنهاداتی که در این زمینه مطرح می شد، به راحتی به تایید همه اعضای شورای راهبردی می رسید.

وی تاکید کرد که تمام این همیاری ها صرفا جهت پوشش بعضی از نیازهای مجموعه بهداشت و درمان شهرستان است و امیدواریم که همه مردم با مراعات بیش از پیش پروتکل های بهداشتی به ریشه کن شدن این ویروس و در نتیجه برداشته شدن این بار سنگین از دوش کادر درمانی کمک کنند.

گفتنی است که پیش از آغاز این نشست، دستگاه اکسیژن سازی که با تامین هزینه از محل اعتبارات شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی خریداری شده است به بهره برداری رسید.