مدیر عامل شرکت آریاساسول : ما هتل سازی نکرده ایم ، زمین ما ملکی است

بحرینی مدیر عامل شرکت آریاساسول :

ما هتل سازی نکرده ایم ، زمین ما ملکی است

به گزارش خبرگزاری ایپنا امیر حسین بحرینی مدیر عامل پتروشیمی آریاساسول در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت در حال حاضر فقط دو شرکت پتروشیمی ایران با مدیرعامل شان در لیست تحریم های آمریکا هستند که آریاساسول یکی از آن شرکت‌های پتروشیمی هست

وی با اشاره به مسولیت های اجتماعی این شرکت در حوزه پیرامونی گفت: بودجه ای که امسال درحوزه مسئولیت های اجتماعی در شورای راهبردی مصوب شده ۷۰ میلیارد تومان است که سهم آریاساسول از این بودجه ۸ میلیارد تومان می باشد و بر این اساس هرهزینه ای که در حوزه مسئولیت های اجتماعی انجام می شود باید درمجمع عادی تصمیم گرفته شود و بودجه همه پتروشیمی های منطقه به این شورای مننتقل شده که سهم پتروشیمی اریاساسول در کل بودجه مسئولیت های اجتماعی ۱۲ درصد است و ما بیشترین سهم را در زمینه داریم.

بحرینی افزود ۹۲ درصد آلودگی هایی که مطرح می شود ربطی به صنعت پتروشیمی ندارد و فقط ۸ درصد مربوط به ما است. شرکت آریاساسول سبزترین صنعت پتروشیمی کشور در منطقه می باشد.

مدیر عامل آریا ساسول گفت :ما هتل سازی نمی کنیم، ما زمینخواری نکرده ایم ، زمین ما ملکی است و متعلق به منابع طبیعی نیست و خارج از ا راضی ملی است که ۳ سال گذشته مجوز ساخت آنجا را گرفته ایم تا یک مرکز اقامتی برای استراحت همکاران و استفاده مردم محلی و گردشگری ایجاد کنیم. در این پروژه هیچ تجاوزی به حریم دریا و منابع ملی صورت نگرفته است و مجوزها از جهاد کشاورزی، محیط زیست و راه شهرسازی به طور کامل گرفته شده و طبق گزارش جهاد کشاورزی این زمین لم یزرع و فاقد پوشش گیاهی است.

بحرینی افزود : در سال ۹۷ ایراداتی به مجوز این پروژه گرفته شد که باید باغ گیاه شناسی به طرح اضافه شود که ما پذیرفتیم و اصلاحیات را انجام دادیم و هم اکنون محیط زیست به طور ۱۰۰ درصد مجوز ساخت و ساز را تایید کرده است و این سخن که محیط زیست گفته است سازه این طرح مطابق سازه مجوز گرفته شده نیست را تکذیب می کنم