بی حرمتی پزشک درمانگاه نفت ماهشهر به بیمار/ بیمار پشت در ماند و ویزیت نشد/ بهداشت و درمان نفت بجای شکایت از رسانه ها به فکر بهبود عملکرد خود باشد

پزشک شیفت شب درمانگاه نفت شهید بهشتی بندرماهشهر، بیمار بدحال را ویزیت نکرده روانه کرد.

به گزارش خبرنگار ایپنا از بندرماهشهر، شب گذشته بیمار جوان با سابقه عفونت معده و با علائم دل‌درد و تهوع شدید ساعت ۴ صبح به درمانگاه شهید بهشتی نفت بندرماهشهر مراجعه میکند که پس از پذیرش، به علت اینکه “وحید رسولی” پزشک شیفت شب در خواب بوده، چند دقیقه منتظر میماند.

بر اساس این گزارش، بیمار پس از ملاقات پزشک اقدام به بیان مشکل خود به دکتر می‌کند که با واکنش عجیب پزشک مواجه میشود. پزشک به بیمار میگوید: “در خانه دارو میخوردی تا حالت بهتر شود، قرار نیست چون بیمارستان برای شما رایگان است برای هر مشکلی به درمانگاه مراجعه کنید” (نقل به مضمون). بیمار پس از این واکنش غیرحرفه ای، غیراخلاقی، طلبکارانه و بی ادبانه پزشک، با حال ناخوش و بدون ویزیت درمانگاه را ترک می‌کند.

پیش تر نیز گزارش های مختلفی از برخورد نادرست با مراجعه کنندگان‌ شرکتی و آزاد در مجموعه های مختلف بهداشت و درمان نفت ماهشهر به دست رسانه ها رسیده بود که مدیریت این مرکز بهداشتی بجای رسیدگی به انتقادات، از رسانه ها و حتی از مراجعه کننده ناراضی شکایت کرده بود.

بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر بهتر است بجای شکایت از هر شخص حقیقی و حقوقی باربط و بی ربطی، نسبت به ارتقا و بهبود خدمات و کاهش نارضایتی های موجود اقدام کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.