اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۱۰/۰۶

امروز سهامداران شرکت های دارویی لقمان، داروسازی جابرابن حیان و سرمایه گذاری توسعه آذربایجان در بورس و معامله گران شرکت های پتروشیمی ارومیه، فرآورده های غذایی و قند چهارمحال و سرمایه گذاری مسکن الوند در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛  شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۲۴هزار و ۳۴۰واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۲۳هزار و ۵۷۳واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۲۱۴میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۲هزار و ۳۵۶میلیارد تومان در ۲ میلیارد و ۱۸۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت های دارویی لقمان، داروسازی جابرابن حیان و سرمایه گذاری توسعه آذربایجان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های بهنوش ایران، تولید محور خودرو و پالایش نفت بندر عباس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
شاخص بورس ۲۴ هزار واحد عقب نشست
این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳ میلیارد و ۷۷۰میلیون ورقه به ارزش ۶هزار و ۶۸۵میلیارد تومان در یک میلیون و ۵۲هزار نوبت، آیفکس ۶۹واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۷۳واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های پتروشیمی ارومیه، فرآورده های غذایی و قند چهارمحال و سرمایه گذاری مسکن الوند بیشترین رشد را داشتند و شرکت های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، کشت و صنعت دست خرمدره و برق و انرژی پیوند گستر پارس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.