«شبصیر» به ازای هر سهم ۳۱۹ تومان سود ساخت

شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر در گزارش ۶ماهه خود اعلام کرد برای هرسهم سود ۳هزار و ۱۹۰ریالی محقق ساخته است.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛ شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر اطلاعات و صورت ها مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ را در حالی منتشر کرده که سود انباشته خود را یک هزار و ۳۵۵میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت پتروشیمی در دوره مالی ۶ماهه، سود عملیاتی خود را یک هزار و ۴۰۶میلیاردریال و سود خالص را یک هزار و ۵۲میلیارد ریال منتشر کرده است.

شبصیر در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که  با اتکا بر ظرفیت های داخلی و با استفاده از توانمندی مدیران، متخصصان و کارکنان، مصمم است با افزایش کارایی و اثر بخشی منابع در دسترس مدیریت، ضمن توسعه بازار داخلی و صادراتی و ارتقا کمی و کیفی محصولات در جهت جایگزینی واردات و افزایش صادرات تلاش کرده و نقش موثری در صنعت ایفا کندو همچنین با رعایت اصول مشتری مداری، نواندیشی، جلب رضایت ذینفعان و سودآوری، خود رابه عنوان یک شرکت توسعه یافته باجایگاه معتبر در اقتصاد کشور معرفی کند.

علاوه بر این منابع تامین مالی شرکت که شامل تسهیلات بانکی درقالب عقود اسلامی و با نرخ های مصوب بانک مرکزی هستند عمدتا صرف تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش شده اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.