افزایش بیش از ۷۰۰ تنی میزان فروش پلی پروپیلن پتروشیمی شازند در بورس کالا

در هفته گذشته ۹۲۰ تن از پلی اتیلن سنگین پتروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۸ آبان ماه ۴۴۰ تن افزایش را نشان می دهد. لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سنگین پتروشیمی شازند به ۲۱۷ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال رسید.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، پتروشیمی شازند در هفته ای که گذشت ۱.۳۰۰ تن از انواع پلی پروپیلن را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۲.۳۹۰ تنی و حجم معاملات ۱.۷۱۰ تنی در قیمت میانگین ۲۷۲.۸۱۶ هزار ریال در هر تن معامله شد.
ارزش معاملات این محصول با توجه به رشد ناچیز ۰.۲ درصدی و همچنین افزایش ۷۲۰ تنی میزان فروش نسبت به هفته منتهی به ۸ آبان ماه، به رقم ۴۶۶ میلیارد و ۵۱۵ میلیون ریال رسید.
در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی پتروشیمی شازند و همچنین نمودار ماه های اخیر قیمتی محصول پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.
در هفته گذشته ۹۲۰ تن از پلی اتیلن سنگین پتروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۸ آبان ماه ۴۴۰ تن افزایش را نشان می دهد. لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سنگین پتروشیمی شازند به ۲۱۷ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال رسید.
در هفته گذشته ۱.۰۶۰ تن از پلی اتیلن سبک پتروشیمی اراک در بورس کالا به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۸ آبان ماه با افزایش ۱۲۰ تنی همراه بود. لازم به ذکر است ارزش معاملات پلی اتیلن سنگین پتروشیمی شازند به ۲۲۳ میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.