مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت پتروشیمی جم برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری ایپنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم  جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت پتروشیمی جم صبح روز دوشنبه تاریخ ۰۵/۰۸/۱۳۹۹ رأس ساعت ۱۰:۳۰ در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش خیابان ولی عصر، پایین تر از پارک وی برگزار می شود،
لازم به ذکر است سهامداران یا نمایندگان قانونی آنان می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر در ساعت اداری روز شنبه تاریخ ۰۳/۰۸/۱۳۹۹ جهت دریافت کارت ورود به جلسه به امور سهام این شرکت، واقع در طبقه همکف ساختمان مرکزی به آدرس تهران، توانیر، خیابان نظامی گنجوی شماره ۲۷ مراجعه نمایند.
دستور جلسه :
۱- استفسار نظر مجمع عمومی سهامداران درخصوص ارجاع اختلافات فیمابین با شرکت گسترش تجارت پارس سبا به داوری.
۲- سایر مواردی که در اختیار مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت می باشد.
همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا این مراسم با رعایت تمام اصول بهداشتی و با اولویت حفظ سلامتی سهامداران، ناظرین و همکاران محترم برگزار می شود.
لذا به منظور رعایت و اجرای پروتکل بهداشتی ابلاغی ستاد مبارزه با ویروس کرونا جهت اطلاع کلیه سهامداران محترم از کم و کیف مراسم، پخش زنده جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده از طریق پیوند زیر در دسترس می باشد.
وب سایت رسمی شرکت پتروشیمی جم: www.jpcomplex.ir
صفحه شرکت پتروشیمی جم در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/jampetrochemical
سهامداران و نمایندگان محترم که به صورت حضوری در مجمع حاضر می شوند ضروریست تمام اصول بهداشتی را برای حفظ سلامتی خود و دیگر شرکت کنندگان رعایت نمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.