حل مشکل چند ساله پتروشیمی گلستان نمونه‌ای از تلاش سه قوه

رئیس‌کل دادگستری گلستان در دیدار شورای قضایی استان که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت انجام شد،  گفت: از تمام تلاش‌های دولت سیزدهم که اقدامات در راستای رفع مشکلات مردمی است تقدیر می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی‌ ایران ( ایپنا)،حیدر آسیابی افزود: در حال حاضر اجماع و وحدت ۳ قوه برای حل مشکلات کلان استان وجود دارد و همه ما در هر سنگری که هستیم تلاش خواهیم کرد تا گام مثبتی برای رفاه، آسایش، امنیت و آرامش مردم برداریم.

وی اضافه کرد: حل مشکل چند ساله پتروشیمی گلستان نمونه‌ای از تلاش سه قوه برای حل مشکل مردم بود و این وحدت و اقدامات انجام شده در پتروشیمی گلستان باید به عنوان الگو در تمام موارد در استان پیاده شود.

رئیس‌کل دادگستری گلستان با تاکید بر این که دستگاه قضایی در کنار دستگاه اجرایی برای خدمت به مردم است  افزود: در تمام مباحث و مسائل استان اقدامات اجرایی، قانون‌گذاری و قضایی وجود دارد و همه باید دست به دست هم دهیم تا با همپوشانی و اتحاد، مسائل را با سرعت پیش ببریم و استان گلستان را به پیشرفت روز افزون برسانیم.

آسیابی بیان کرد: امروز با اقدامات انجام شده در روستاهای مستعد توسعه گردشگری به ویژه در روستای زیارت شاهد توقف ساخت و سازهای غیرمجاز هستیم و ما امروز در کنار دستگاه اجرایی به موضوع رفع موانع حقوقی گردشگری منطقه زیارت وارد شده‌ایم.

رئیس‌کل دادگستری گلستان بیان کرد: موضوع رفع موانع حقوقی واحدهای تولیدی و کارخانه‌های استان مسئله مهمی بود که باید حل می‌شد و ما در کنار دستگاه اجرایی و دولت تلاش کردیم در تمام شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی حاضر شویم و با رفع موانع حقوقی از اقدامات موثر اجرایی حمایت کنیم که امروز خوشبختانه شاهد رونق تولید در بسیاری از کارخانه‌های استان هستیم.

استاندار گلستان هم در این دیدار گفت: پیشرفت‌های بدست آمده در استان گلستان در موضوعات مختلف حاصل وحدت و همدلی دستگاه اجرایی و دستگاه قضایی استان گلستان است.

علی‌محمد زنگانه  گفت: حضور پرقدرت دستگاه قضایی مایه دلگرمی برای تامین امنیت در استان گلستان است که از تلاش همه عزیزان در دستگاه قضایی استان تشکر می‌کنم.

استاندار گلستان افزود: همکاری تنگاتنگ دستگاه قضایی و اجرایی در استان باعث شده شاهد تحول چشمگیر در مباحث مختلف به ویژه حوزه اقتصادی باشیم.

زنگانه گفت: وقتی می‌بینیم بنگاه‌های راکد و نیمه فعال به چرخه فعالیت باز می‌گردد، رشد اقتصادی دولت افزایش پیدا می‌کند، مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادی حل می‌شود، حاصل وحدت و همکاری دستگاه قضایی و اجرایی در استان گلستان است.

استاندار گلستان تاکید کرد: موفقیت فقط با وحدت و همبستگی رقم خواهد خورد و هرچه منازعه کنیم عظمت و عزت از بین خواهد رفت.

https://ipna.news/167038کپی شد!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *