فوت سومین نفر بر اثر کرونا در پتروشیمی بندرامام/ قطع کارانه کارکنان معترض به دستور مدیرعامل/ رستمی همچنان خلاف دستورات بهداشتی رفتار می کند

فوت سومین نفر از شروع پیک چهارم کرونا در پتروشیمی بندرامام در حالی رخ داد که رستمی مدیرعامل این پتروشیمی همچنان با اجرای شیوه نامه های بهداشتی مخالفت می کند.

به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، پس از عدم اجرای شیوه نامه های بهداشتی در پتروشیمی بندرامام، بیش از ۴۰۰ نفر با تجمع صدای اعتراض خود را به گوش مدیران رساندند.

اما اکنون‌نه تنها شیوه نامه های بهداشتی رعایت و اجرا نشده بلکه کارانه معترضین به دستور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام قطع شده است.

این در حالیست که تجمع کنندگان فقط خواستار اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و دستورالعمل مدیر ارشد شرایط اضطرار منطقه ویژه اقتصادی بوده اند.

سومین نفر نیز بر اثر کرونا در این واحد پتروشیمی فوت شده و نگرانی های گسترده ای در بین کارکنان این پتروشیمی به وجود آورده است.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام همچنان بی توجه به شرایط کارکنان و وضعیت قرمز شهرستان بندرماهشهر با قطع کارانه معترضان ترس و ارعاب را در دستور کار قرار داده و هیچگونه پاسخی در خصوص فوت کارکنان خود و ابتلای آن ها به ویروس کرونا نداده است.